Programnaptár
<< 2020 Szeptember >>
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
282930


Egyházmegyei hírek
- RACHMANINOV A HOMOKBAN ? ARS...
- ÁTADTÁK VÁCOTT A VANYEK BÉLA...
- MARTON ZSOLT MEGYÉSPÜSPÖK ME...
- ELHUNYT TÍMÁR ÁGNES O.CIST....


Egyházmegyei programok


Keressen minket Facebookon:Váci Egyházmegyei Karitász
2600 Vác, Hattyú u. 1. - Tel.: +36 27 814 174 - E-mail: caritas@vaciegyhazmegye.hu

HÍREK

Hír beküldése: hirbekuldes@karitasz.vaciegyhazmegye.hu

1% segítség 100% szeretet
2020. Február 21.

Kérjük segítse munkánkat adója 1%-ának felajánlásával!

Kedves Karitász Támogatónk!

Az év eleje jó alkalom arra, hogy hálát adjunk az elmúlt esztendő kegyelmeiért. Önnek is köszönhetően több tízezer idős, beteg ember, krízishelyzetbe került családok, hajléktalanok és mélyszegénységben élők érezhették meg a gondoskodó, felebaráti szeretetet. Az Ön áldozatos támogatása révén sokan reményt, segítséget és legfőképpen Krisztus szeretetének megmutatkozását kapták a nehéz pillanatokban.
Köszönetet mondok támogatónknak, családjaiknak, akik segítségével önkénteseink a hétköznapokon és ünnepnapokon egyaránt gondoskodni tudnak a magányos, bajba jutott embereken.

Ahhoz, hogy a plébániai csoportok az idei évben is, eljuthassanak a rászorulókhoz és segíthessék a rájuk bízottakat, szükség van a Karitász országos és egyházmegyei központjainak támogatására is, akár anyagi, akár tárgyi adományok vagy képzések, programok szervezése formájában.A következő hónapokban egy kis odafigyeléssel, tényleges anyagi ráfordítás nélkül komoly segítséget adhatunk e háttérmunka megteremtéséhez.Kérem, ne feledkezzen meg személyi jövedelemadója bevallásakor az 1+1%-os felajánlás lehetőségéről! A Karitász Támogató Alapítvány évről-évre fogadja a civil 1%-os felajánlásokat, amelyeket az egyházmegyei központoknak oszt szét, forrást biztosítva így a helyi segélyprogramok támogatásának is.

A Karitász saját magunk, szeretetünk odaajándékozása másoknak, most azonban másokat a támogatásra buzdítva is segíthetünk! Családtagjaink, ismerőseink figyelmének felhívásával újabb támogatásokat szerezhetünk a Karitász ügyének! Az anyagi háttér megteremtésének fontos és hasznos eszköze az 1%-ok felajánlása.Kérem, terjessze közösségeiben, környezetében a Karitászt Támogató Alapítvány adószámát: 19666275-1-43, hogy minél többekhez juthassunk el az előttünk álló évben is.

Budapest, 2020. február 6.

Munkájára, életére és családjára Isten bőséges áldását kérve, szeretettel köszönti:

Écsy Gábor sk.országos igazgató Katolikus Karitász

Küldje el ezt a cikket barátjának, ismerősének!
<< Vissza

Katolikus Karitász országos adományvonala (500Ft/hívás)