Programnaptár
<< 2019 November >>
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930


Egyházmegyei hírek
- XV. VÁCI EGYHÁZMEGYEI TALÁLK...
- LEBONTANI A CIGÁNYOK ÉS NEM ...
- PÉTERFILLÉREK GYŰJTÉSE...
- PÁPAI ASSZISZTENSSÉ NEVEZTÉK...


Egyházmegyei programok


Keressen minket Facebookon:Váci Egyházmegyei Karitász
2600 Vác, Hattyú u. 1. - Tel.: +36 27 814 174 - E-mail: caritas@vaciegyhazmegye.hu

HÍREK

Hír beküldése: hirbekuldes@karitasz.vaciegyhazmegye.hu

SZENT ANNA KARITÁSZ - 2019 NYÁRI TÁBOR
2019. Augusztus 9.

A Szent András Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Kollégium és Gyermekotthon, korábban Siketnémák Országos Intézete adott helyszínt 2019. 07. 29 – 08.02 között a nyári tábor megrendezésére.

A Szent András Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Kollégium és Gyermekotthon, korábban Siketnémák Országos Intézete adott helyszínt 2019. 07. 29 – 08.02 között a nyári tábor megrendezésére.

A hét minden napjára más-más felajánlásból érkezett a gyermekeknek az ebéd. Hétfő a püspöki palota konyhájáról, kedden a Repeta Bisztró, szerdán a Remete Pince, csütörtökön Don Papa Menza, pénteken a Guiseppe Pizzéria került sorra. Finomabbnál finomabb ételek várták a gyerekeket a hét minden napján, gulyás leves és kakaós csiga, rántott csirke krumplipürével, rizseshús, desszertnek dinnyével és még sorolhatnánk, az utolsó nap az Angelato Fagyizó jóvoltából nassolnivaló is jutott minden gyermeknek.

Az 1 hét alatt összesen 20 gyermeket láttak el táborban, minden nap izgalmas élménydús programokat szerveztek részükre. Ellátogattak a Kosdon található RoBirtokra, ahol a kisállatsímogatóban alpakkát, dám szarvast, lovat és még rengeteg állatot símogathattak, festettek batikolt szütyőt, kisvonatoztak a városban, kedden meglátogatta a tábort Tornay Gábor, aki 1,5 órán keresztül szórakoztatta és foglalkoztatta a gyerekeket, de festettek akrillal kavicsot, Mészáros Katalin pedig mesefonallal és ragaccsal szórakoztatta a résztvevőket.

„Tartalmas, és élménydús tábort tudhatunk magunk mögött!

Köszönjük, hogy itt voltatok és reméljük jövőre is találkozunk!

Támogatóink voltak:

Cházár András Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Kollégium és Gyermekotthon, korábban Siketnémák Országos Intézet vezetői a helyszín ingyenes felajánlásával

Remete Pince Étterem

RoBirtok Kosd

Don Papa menza

Repeta Bisztró

Angelató fagyizó

Zink Ferenc Kisvasút ügyvezető

Mészáros-Papp Katalin

Sógi Trade Kft (zöldség-gyümölcs)

Tejipari Vállalat

Püspöki Palota konyhája

Lőrik József (személyszállítás)

Önkénteseinknek Kormány Antalné Erzsike, Morvainé Koncz Andrea, Havasiné Rózsika, Szőke Bettina, Baricz Anikó, Vakulya Kata-segítő köszönöm a segítséget és áldozatos kemény munkájukat.”

Küldje el ezt a cikket barátjának, ismerősének!
<< Vissza

Katolikus Karitász országos adományvonala (500Ft/hívás)