Programnaptár
<< 2019 November >>
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930


Egyházmegyei hírek
- XV. VÁCI EGYHÁZMEGYEI TALÁLK...
- LEBONTANI A CIGÁNYOK ÉS NEM ...
- PÉTERFILLÉREK GYŰJTÉSE...
- PÁPAI ASSZISZTENSSÉ NEVEZTÉK...


Egyházmegyei programok


Keressen minket Facebookon:Váci Egyházmegyei Karitász
2600 Vác, Hattyú u. 1. - Tel.: +36 27 814 174 - E-mail: caritas@vaciegyhazmegye.hu

HÍREK

Hír beküldése: hirbekuldes@karitasz.vaciegyhazmegye.hu

A Magyar Nemzeti Cirkusz jótékonysági előadása
2019. Március 14.

A Magyar Nemzeti Cirkusz 2019. március 13-án 18 órakor premier előtti jótékonysági előadást tartott. A programra 26 karitászcsoportból érkezett jelentkezés - így a Váci Egyházmegyei Karitász képviseletében végül 800 fő vett részt az előadáson.

Csömörről, Dányból Kistarcsáról, Monorról, Nagyorosziból, Nagymarosról, Vácról, Alsógödről, Kakucsról, Kartalról, Bagról, Verőcéről, Tápiógyörgyéről, Vácszentlászlóról, Gyálról, Nagykátáról, Letkésről, Bernecebarátiból, Drégelypalánkról, Rétságról, Táborfalváról, Szobról, Kosdról, Üllőről és Váchartyánból érkeztek önkénteseink gyermekcsoportokkal a feledhetetlen élményt nyújtó produkcióra.

A nehezebb sorsú családokból érkező gyermekek rendkívül jól érezték magukat és hangosan újongva élvezték ifj. Richter József és színi társulata világszínvonalú mutatványait.

Emlékezetes marad Steve & Jones - a két nevettető, Casselly&Richter elefántjai és egyéb egzotikus állatai: a tevék, a zebrák, a lámák, a zsiráfok, a pónilovak; Merrylu, a Flying weis artista csoport; Ovidin Tell lélegzetelállító és egyben félelmetes produkciója, a Richter csoport látványos lovas és elefántbemutatója, az asztronauták hihetetlen ügyessége, a Big Band zenekar & Lady Massalah zenei szolgálata, illetve a repülő motoros show.

A jótékonysági előadás teljes bevételét a 25 éves jubileumát ünneplő cirkusz a Daganatos Gyermekekért Alapítványnak ajánlotta fel.

Köszönjük a cirkusz kedves invitálását, szervezését és a feledhetetlen élményt nyújtó produkciókat.

Küldje el ezt a cikket barátjának, ismerősének!
<< Vissza

Katolikus Karitász országos adományvonala (500Ft/hívás)