Programnaptár
<< 2020 Augusztus >>
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


Egyházmegyei hírek
- MÉDIATÁBOR KESZTHELYEN AUGUS...
- SZENT ANNA BÚCSÚ ÉS BÉRMÁLÁS...
- A VÁCI SZENT MÓNIKA KÖZÖSSÉG...
- MAGYAR ERDŐK MÉLYÉN FEHÉR LÁ...


Egyházmegyei programok


Keressen minket Facebookon:Váci Egyházmegyei Karitász
2600 Vác, Hattyú u. 1. - Tel.: +36 27 814 174 - E-mail: caritas@vaciegyhazmegye.hu

HÍREK

Hír beküldése: hirbekuldes@karitasz.vaciegyhazmegye.hu

Fogyatékkal és mozgáskorlátozottsággal élők napja Kartalon
2018. Szeptember 10.

A Kartali Szent Erzsébet Karitász csoport ebben az évben is megrendezte az immár hagyománnyá vált "Fogyatékossággal-Mozgáskorlátozottsággal élők napját 2018.szeptember 1-jén.

Az eseményről a karitászcsoport beszámolója az alábbiakban olvasható:

Kartal községben 56 meghívót vittünk el személyesen pártfogoltjainknak és így invitáltuk vendégeinket hozzátartozóikkal együtt. Sajnos csak 27-en tudtak végül eljönni, mert a többiek egészségi állapota nem tette lehetővé a jelenlétüket.

Többen csak családtagjaik segítségével tudtak megjelenni. Természetesen Tamási József c.Plébános atya is köszöntötte őket.

Nagyon szívesen jönnek vendégeink, mert minden alkalommal különböző műsorokkal készülünk számukra. Ebben az évben is meghívtuk a Rozmaring tánccsoportot, akinek többsége a Kartali Könyves Kálmán iskola jelenlegi vagy volt tanulója. Pechó Ferencné vezetésével színes és hangulatos Galgamenti táncot adtak elő. Ifi karitászosaink egy saját produkcióval készültek, amellyel  sok-sok mosolyt csaltak az arcokra, majd gitáros énekeket énekeltek és énekeltettek a vendégekkel is.

Mindeközben egy kis agapét kaptak a résztvevők és az általunk készített és az ünnepi alkalomra elhozott házi süteményekkel is megvendégeltük őket.

Nagyon örülünk, hogy ebben az évben is sikerült ismét együtt tölteni ezt a tartalmas délutánt és kicsit felvidítani meghívottjainkat. Természetesen mi - a szervezők is sok élményt kaptunk, örömmel készültünk, szerveztünk.

Reméljük, hogy ezt az immár hagyománnyá vált rendezvényt a következő években is megtudjuk tartani.

Szeretettel: A Kartali Karitász csoport tagjai

Küldje el ezt a cikket barátjának, ismerősének!
<< Vissza

Katolikus Karitász országos adományvonala (500Ft/hívás)