Programnaptár
<< 2019 Április >>
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11121314
15161718192021
22232425262728
2930


Egyházmegyei hírek
- EGYHÁZMEGYEI SZAVALÓVERSENY ...
- A MAGYAR KATOLIKUS PÜSPÖKI K...
- Ferenc pápa üzenete a szegén...
- A VÁCI EGYHÁZMEGYE KERESZTÉN...


Egyházmegyei programok


Keressen minket Facebookon:Váci Egyházmegyei Karitász
2600 Vác, Hattyú u. 1. - Tel.: +36 27 814 174 - E-mail: caritas@vaciegyhazmegye.hu

HÍREK

Hír beküldése: hirbekuldes@karitasz.vaciegyhazmegye.hu

Adomány Kartalról Kistelekre
2018. Szeptember 3.

A Kartali Karitászcsoport rendszeresen szervez gyűjtést és osztást. A felajánlott adományokból már több települést is segíteni tudtak kisebb nagyobb tárgyi adományokkal, ruhákkal, bútorokkal.

Legutóbb a Kisteleki Kisebbségi Önkormányzatnak juttatott ruhaadományt. Az akcióról a karitászcsoport vezetője így számolt be:

A Kartali Szent Erzsébet Karitász csoport minden hónap harmadik szombatján gyűjtést és osztást szervez, az önkormányzat régi óvodájának egy helyiségében. Nagyon sok adományt kap a csoport, amelyben a legtöbb a ruha, de vannak játékok, bútor, elektromos eszközök is. A ruha adományokat olyan családok kapják, akiknek valóban nagy szükségük van rá. A csoporttól vittek ruhát már többekközött a domonyi Szociális otthonba, a Püspökladányi plébániára, most pedig a Máltai szeretet Szolgálatnak ajánlottak föl különböző adományokat. Erre a felajánlásra jelentkezett a Kisteleki Kisebbségi Önkormányzat, ahová rövid egyeztetés után elszállításra kerültek nem csak a ruhák és cipők, hanem a többi felajánlásból származó tárgyak is, például kanapék, babakocsik, TV-k.

 

Küldje el ezt a cikket barátjának, ismerősének!
<< Vissza

Katolikus Karitász országos adományvonala (500Ft/hívás)